آمار مبتلایان به کرونا در گلستان، رو به کاهش است/ وضعیت همچنان قرمز است

https://media.mehrnews.com/d/2020/11/04/3/3594658.jpg

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: آمار مبتلایان به کرونا در گلستان، رو به کاهش است، اما وضعیت استان همچنان قرمز است.

به گزارش صیدنیوز، عبدالرضا فاضل رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: از زمان اجرای محدودیت‌های کرونایی در سطح استان و همکاری صنوف و مردم، روند ابتلا و بستری کووید ۱۹در استان رو به کاهش است که با تداوم این روند، شرایط بهتری را در استان خواهیم داشت.

او ادامه داد: استان همچنان در وضعیت قرمز از لحاظ شیوع کرونا، است، شهرستان‌های گرگان، گنبد، علی آباد، بندرگز، بندرترکمن، آق قلا، مراوه تپه، کلاله و گمیشان در وضعیت قرمز، رامیان، گالیکش، مینودشت، آزادشهر وکردکوی در وضعیت هشدار هستند.

فاضل گفت: در حال حاضر ۵۵۴ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری اند، که از این تعداد، ۱۱۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه و ۵۷ بیمار به دستگاه ونتیلاتور متصل اند.

او گفت: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ فوتی بر اثرکرونا در گلستان ثبت شده است.

فاضل گفت: تاکنون تعداد ۱۵ هزار و ۹۹۹ فرد مبتلا به کرونا در استان بهبود یافته اند

او گفت: با توجه به نزدیک شدن شب یلدا، از مردم می‌خواهیم با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و عدم برگزاری دورهمی‌های خانوادگی، ضمن مراقبت از خود و خانواده شان، از کادر بهداشت و درمان حمایت کنند.

  19 آذر 1399
بخش : استان گلستان / سلامت
کد خبر: 69378
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز