مرحله سیزدهم جذب امریه سربازی در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان آغاز شد

مرحله سیزدهم جذب امریه سربازی در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان آغاز شد

متقاضیان خدمت سربازی امریه می توانند از تاریخ 19 الی 26 آذرماه در سامانه امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نام‌نویسی کنند.
به گزارش صیدنیوز، محمدرضا کاشانی مسئول روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان گفت: نام نویسی برای امریه سربازی از تاریخ 19 آذرماه آغاز شده و تا 26 آذرماه ادامه دارد و افرادی که در این مدت ثبت نام کرده باشند در صورت پذیرش در مصاحبه وزارت مذکور و پس از دوره آموزشی مابقی دوره را در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان خواهند گذراند.
وی با اشاره به رشته های مورد قبول در این مرحله تصریح کرد: افراد با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکترا و با توجه به نیازمندی های پرسنلی ستاد و دستگاه های تابعه وزارت، رشته های تحصیلی حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی، مخابرات، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، امنیت فضای سایبری، مهندسی برق و بیوانفورماتیک در مقاطع فوق جذب می شوند.
مسئول روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان خاطرنشان کرد: متقاضیان استفاده از سهمیه امریه در صورت فراغت از تحصیل، ابتدا نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام و پس از پذیرفته شدن نهایی، باید برای دریافت برگه اعزام به خدمت اقدام کنند.
کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به سامانه http://amrieh.ict.gov.ir/SitePages/Home.aspx امکان پذیر است.

  20 آذر 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز