فوت ۵ نفر بر اثر ابتلا به کرونا در گلستان/روند ابتلا به کرونا درگلستان رو به کاهش است

https://media.mehrnews.com/d/2020/11/04/3/3594658.jpg

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: گرچه روند ابتلا به کرونا در استان رو به کاهش است اما در حال حاضر گلستان در وضعیت هشدار قرار دارد.

به گزارش صیدنیوز، دکتر عبدالرضا فاضل رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان در جلسه ستاد استانی کرونا گفت: از زمان اجرای محدودیت‌های کرونایی در سطح استان و همکاری صنوف و مردم، روند ابتلا و بستری کووید ۱۹در استان گلستان رو به کاهش است.

او با بیان اینکه در حال حاضر از لحاظ شیوع کرونا گلستان در وضعیت هشدار قرار دارد، افزود: شهرستان‌های گرگان، کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و آق قلا در وضعیت هشدار (نارنجی) و شهرستان‌های گنبد، مراوه تپه، مینودشت، آزادشهر، رامیان، کلاله، علی آباد، گمیشان و گالیکش در وضعیت زرد هستند.

فاضل گفت: در حال حاضر ۴۵۴ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری اند که این عدد نسبت به هفته قبل با کاهش مواجه شده است، از این تعداد ۹۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه و ۳۷ بیمار به دستگاه ونتیلاتور متصل اند.

او افزود: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۵ فوتی بر اثر کرونا در گلستان ثبت شد.

  6 دی 1399
بخش : استان گلستان / سلامت
کد خبر: 69484
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز