ثبت ۹۲۰ اثر در ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر گلستان

دبیر ششمین جشنواره ابوذر گلستان از ارسال 920 اثر به این جشنواره خبر دادو گفت: امسال جشنواره ابوذر گلستان با رویکرد گلستان در مسیر تحول برگزار خواهد شد.

به گزارش صیدنیوز، حمیدرضا فرشیدنیا اظهار کرد: در این دوره از جشنواره فعالان رسانه ای گلستان توانستند 920 اثر در بخش های عام و ویژه به ثبت برسانند.
وی از ثبت 180اثر در بخش ویژه خبر داد و افزود: از این تعداد 67 اثر درقسمت تکانه های جهش تولید در استان، 90 اثر چهل سالگی و 23 اثر مرتبط با رسانه در آیینه رسانه بوده است.
فرشیدنیا ادامه داد: 740 اثر هم در بخش های عام به دبیرخانه این جشنواره  ارسال شده است که از این تعداد ۴۴۹ اثر در قسمت چند رسانه ای، ۲۹۱ اثر مربوط به قسمت خبری و مکتوب است.
دبیر ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر گفت:این جشنواره که همه ساله با رویکردهای مختلف در کشور برگزار می شود امسال در استان با رویکرد گلستان در مسیر تحول اقدام به برگزاری ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر کرده است.
فرشیدنیا از مشارکت کلیه فعالان رسانه ای تشکر و ابراز امیدواری کرد و گفت: امید است بتوانیم جشنواره امسال را هر چه باشکوهتر از سال های گذشته برگزار کنیم.
وی خاطرنشان کرد:آثار ارسالی پس از ثبت در دبیرخانه جشواره برای هیأت داوران ارسال و پس از پایان مراحل داوری نفرات برتر در مراسم اختتامیه معرفی خواهند شد.

  12 دی 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز