استاندار گلستان در مراسم بزرگداشت سالگرد شهادت سپهبد سلیمانی:
خودباوری، مهمترین میراث معنوی حاج قاسم است

خودباوری، مهمترین میراث معنوی حاج قاسم است

استاندار گلستان، شهید قاسم سلیمانی را نماد خودباوری و محور مقاومت دانست و اظهار کرد: ایستادگی حاج قاسم در مقابل داعش، در حقیقت، مقاومت در مقابل ابرقدرتهای غرب بود.

به گزارش صیدنیوز، دکتر هادی حق شناس، شامگاه شنبه ۱۳ دی در مراسم بزرگداشت سالگرد شهادت سردار دلها، شهید حاج قاسم سلیمانی که در مصلی گرگان برگزار شد، خاطرنشان کرد: داعش به خودی خود به وجود نیامد بلکه به اعتراف خود آمریکاییها، توسط انها ایجاد شد و مورد حمایت کشورهای اروپایی بود و حاج قاسم با اقتدار در برابر این قدرتها ایستادگی کرد.
وی حفظ یکپارچگی کشورهای اسلامی را دیگر میراث باارزش حاج قاسم عنوان کرد و گفت: اگر مقاومت حاج قاسم و همرزمانش نبود، شاید لبنان، سوریه، عراق و حتی ایران نمیتوانستند در این آرامش و امنیت باشند.
دکتر حق شناس تصریح کرد: سالها باید بگذرد تا بتوانیم دستاوردها و میراث چشمگیر حاج قاسم را متوجه شویم و انها را برای نسل های بعدی تبیین کنیم.
در این مراسم که با مشارکت دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان، موکب علی بن موسی الرضا استان گلستان و ستاد اجرایی فرمان امام استان برگزار شده بود، تعدادی اقلام معیشتی برای نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا تهیه و توزیع شد.

  13 دی 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز