رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان:
طرح قرارگاه عملیاتی شهید سلیمانی 17 دی ماه به کار خود پایان می دهد

http://media.shabestan.ir/Original/1398/11/02/IMG13534949.JPG

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان گفت: طرح قرارگاه عملیاتی شهید سلیمانی 17 دی ماه به کار خود پایان می دهد.

حجت الاسلام حسن نیشابوری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان در گفتگو با پایگاه خبری و تحلیلی صیدنیوز اظهار کرد: در راستای توسعه و ترویج مکتب حاج قاسم سلیمانی طرحی با عنوان "قرار گاه عملیاتی شهید حاج قاسم سلیمانی" در گرگان برگزارشد.
وی با اشاره به اینکه این طرح از 13 آبان آغاز و تا 17 دی ماه ادامه دارد، افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده تمامی مبلغان و تشکل های وابسته به سازمان تبلیغات، کانون های فرهنگی و ائمه جماعت وابسته به سازمان تبلیغات در سطح مساجد و روستاها در این برنامه ورود پیدا کردند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان با اشاره به اینکه در مجموع 33 برنامه به کمیته ها ابلاغ شد، گفت: کمیته های مختلف از جمله کمیته بانوان، کمیته فعالان قرآنی، کمیته موسسات و مراکز قرآنی و تشکل های دینی تحت قرارگاه عملیاتی حاج قاسم سلیمانی تشکیل شد و فعالیت خود را در شهرستان آغار کرد.
وی ادامه داد: در این ایام شاهد حضور مسئولان جهت پاسخگویی به اصحاب رسانه در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بودیم که این حضور به منظور تبیین اهداف مکتب حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
نیشابوری مساجد را به عنوان محوری ترین رکن ارکان فرهنگی، دینی و مذهبی دانست و اظهار کرد: هیئت های مذهبی به عنوان فعالترین و گسترده ترین شبکه تبلیغی توانستند کارهای زیادی در سطح شهرستان
انجام دهند.
وی خاطرنشان کرد: هدف از اجرای طرح قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی صرفا یاد بود نبود بلکه بتوانیم مردم را با شیوه های اخلاقی و رفتاری حاج قاسم آشنا و در مکتبش سربازان دیگری برای ولایت و نظام تربیت کنیم.

  16 دی 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز