آثار ششمین جشنواره رسانه ای استان گلستان به مرحله داوری رسید

مرحله جمع آوری آثار ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر گلستان به پایان رسید و پس از بررسی و تفکیک، آثار تحویل داوران جشنواره شد.

به گزارش صیدنیوز، مسئول سازمان بسیج رسانه استان گلستان گفت: نام این جشنواره از صحابه شجاع و حق طلب حضرت امیرالمومنین(ع)، جناب ابوذر گرفته شده است و در آن تلاش می‌شود تا خبرنگاران و اصحاب رسانه در نقد و نظارت، اطلاع رسانی صادقانه و پیگیری مطالبات مردمی نقش آفرین و تاثیر گذار باشند.

میثم قرایی ضمن یاد آوری بیانی از مقام معظم رهبری که فرمودند: "افراد و مسئولین، خودشان را در معرض نقد و انتقاد قرار بدهند و پاسخگو باشند"  گفت : انتظار داریم مسئولین محترم استان همکاری لازم با اصحاب رسانه جهت انعکاس فعالیت های امیدبخش به جامعه را داشته باشند و با سعه صدر با سوال کنندگان و منتقدین روبرو شوند چرا که برخی از اوقات اگر چنانچه یک انتقادی به کسی بشود، این فرصتی است برای اینکه بتواند ذهن ها را روشن و تبیین کند و حقیقت را با صدایی رسا در کمال اخلاق بیان نماید.

قرایی با اشاره به این که رسانه های استان گلستان به سوی تولیدات فاخر و با کیفیت پیش می روند، گفت: در جشنواره ششم نیز رشد کمی و کیفی آثار رسانه ای واصله به دبیرخانه مشهود بود.
این مسئول در مورد تعداد آثار دریافتی در محورها و قالب های اعلام شده گفت:
 در بخش عام (چند رسانه ای)
عکس۳۲۷
فیلم ۶۷
موشن گرافیک۸
نماهنگ۱۶

ودر بخش عام ( خبر و مکتوب)
تیتر ۲۳
خبر ۱۰۶
گزارش ۹۸
مصاحبه ۲۴
مقاله و یادداشت ۸۷
اثر ثبت شد.

 همچنین دربخش ویژه :
تکانه های جهش تولید ۶۷
چهل سالگی دفاع مقدس ۷۷
رسانه در آیینه رسانه۲۳
اثر دریافت شده است .

این مسئول با اشاره به مشارکت گسترده عزیزان رسانه ای در جشنواره ششم ابوذر گفت: در حوزه داوری نیز با استفاده از داوران بومی ضمن احترام به کلیه افراد و صاحبان متخصص و متعهد این عرصه در استان، با انتخاب و استفاده از ۶ داور در بخش های خبری و مکتوب و ۴ داور در بخش چند رسانه ای و عکس خبری نهایت تلاش برای صحت داوری و آسودگی خیال شرکت کنندگان عزیز صورت گرفته است.

میثم قرایی به شرکت دادن آثار دریافتی در بخش های خبر، مقاله و یادداشت، مصاحبه و گزارش و تیتر همچنین چند رسانه ای اشاره کرد و در مقایسه این جشنواره با سال گذشته گفت: در سال گذشته ۸۵۵ اثر توسط حدود ۸۰ شرکت کننده از ۳۰ رسانه به مرحله داوری رسید.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان گلستان در پایان گفت: اختتامیه ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان گلستان توسط سازمان بسیج رسانه و با مشارکت معاونت های همکار مرتبط در سپاه، اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک گرگان ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان ورزش و جوانان و سازمان تبلیغات اسلامی در دهه اول بهمن ماه سال جاری و همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

سازمان بسیج رسانه استان گلستان

  19 دی 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز