استاندار گلستان در مراسم پاسداشت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی:
شهید سلیمانی یک اسطوره و مرد میدان بود

شهید سلیمانی یک اسطوره و مرد میدان بود

استاندار گلستان، اظهار کرد: شهید سلیمانی به معنای واقعی به اسطوره ای تبدیل شد که ۴۰ سال با تمام وجود در همه عرصه ها جهاد کرد و به تعبیر مقام معظم رهبری، او مرد میدان بود.

به گزارش صیدنیوز، دکتر هادی حق شناس، بعدازظهر امروز پنجشنبه ۱۸ دی، در مراسم پاسداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و رونمایی از نماهنگ سردار دلها که با حضور سردار رجبی، قائم مقام معاونت فرهنگی و تبلیغات سپاه پاسداران در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد، گفت: شهید سلیمانی میراث فراوانی از خود برجای گذاشت و اخلاق، مهمترین میراث معنوی او بود.
وی با اشاره به وصیت نامه سردار سلیمانی، خاطرنشان کرد: هریک از فرازهای این وصیت نامه یک پند است و باید آن را به عنوان آیینه تمام نمای زندگیمان، همیشه مد نظر داشته باشیم.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد که راه و سیره شهید سلیمانی در زندگی ما جاری شود.
در پایان این مراسم که برنامه ای مشترک از اداره کل ورزش و جوانان استان، اداره کل اوقاف و امور خیریه و جهاد دانشگاهی استان بود، توسط دکتر حق شناس استاندار، مهندس برزمینی مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان و جمعی از مسئولین استان، از نماهنگ سردار دلها، کاری از احسان امانی رونمایی شد.

  19 دی 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز