آتش سوزی در جنگل جعفر آباد گرگان مهارشد/در صورت بروز آتش سوزی مردم با تلفن 1504 تماس گیرند

https://media.farsnews.ir/Uploaded/Files/Images/1398/04/31/13980431001270_Test_PhotoN.jpg
سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: با حضور نیروهای مردمی و منابع طبیعی و آبخیزداری آتش سوزی در جنگل جعفر آباد گرگان مهارشد.

عبدالرحیم لطفی در گفتگو با پایگاه خبری صیدنیوز اظهار کرد: امروز در چهار نقطه از حاشیه شهر گرگان چون روستای نومل،تپه نورالشهدا، جعفر آباد و قرق آتش سوزی صورت گرفت.

وی افزود: با رسیدن به موقع محیط بانان و دیگر نیروهای منابع طبیعی تو آتش مهار شد.

سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: گرم شدن دما هوا طی چند روز اخیر از دلایل آتش سوزی در مناطقی از شهر گرگان بود.

وی با بیان اینکه این روزها رطوبت جنگل در پایین دست نسبت به بالا دست کمتر شده که احتمال وقوع حریق را زیاد می کند، ادامه داد: مردم در صورت حریق با تلفن 1504 تماس حاصل فرمایند تا نیروهای منابع طبیعی به موقع در منطقه حضور پیدا کنند.

لطفی با اشاره به اینکه برای جلوگیری از حریق همه نیروهای جنگلبان به صورت جدی در مناطق حضور پیدا کردند، اظهار کرد: باتوجه به شرایط جوی هوا تا آخر هفته در استان و برای اینکه مشکلی در مناطق جنگلی استان پیش نیاید به تمامی همکاران آماده باش دادیم.

  20 دی 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز