مهلت یک هفته ای دادگستری برای فعال کردن مرکز آنژیوگرافی گنبدکاووس

دادگستری گلستان یک هفته به دانشگاه علوم پزشکی برای راه اندازی تنها مرکز آنژیوگرافی شرق استان در گنبد کاووس فرصت داد.

به گزارش صیدنیوز، در جلسه سه ماه پیش کارگروه گسترش عدل و آزادی های مشروع دادگستری استان، که برای پیگیری مشکل مرکز آنژیوگرافی شرق استان در دادگستری برگزار شد رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان از راه اندازی این مرکز در اینده نزدیک خبر داده بود اما با گذشت چند ماه ، اهالی شرق استان همچنان چشم به راه فعال شدن این مرکز هستند.

رئیس کل دادگستری گلستان و سایر اعضای کارگروه گسترش عدل و آزادی های مشروع استان امروز برای پیگیری علت تاخیر در راه اندازی این مرکز به گنبدکاووس رفتند .

هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان پس از بازدید از این مرکز گفت: بنا بر اظهار نظر کارشناسان و سرمایه گذار ، مرکز آماده بهره برداری است و امیدواریم حداکثر طی یک هفته آینده ، درهای این مرکز به روی بیماران باز شود.

هادی هاشمیان افزود: هم اکنون بیمارانی که نیاز به آنژیوگرافی قلب دارند  به بیمارستان امیرالمومنین علیه السلام کردکوی در غرب استان مراجعه می کنند که دوری راه ، بیماران و خانواده های آنان را به ویژه در شرایط این روزهای بیماری کرونا دچار مشکل کرده است .

هاشمیان افزود: دانشگاه علوم پزشکی باید علت هرگونه تعلل در راه اندازی این مرکز را به دستگاه قضایی اعلام کند .

مرکز آنژیوگرافی قلب در بیمارستان پیامبر اعظم گنبدکاووس مستقر است .

  21 دی 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز