دادستان نظامی استان گلستان معرفی شد

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1399/11/4/13330989_696.jpg

سید حسینعلی صمدی به عنوان معاون دادستان نظامی استان گلستان معرفی شد.

به گزارش صیدنیوز، حجت الاسلام محمد اسماعیل زارعی کیاپی رئیس سازمان قضایی گلستان در جلسه معارفه دادستان نظامی استان گفت: معاون دادستان نظامی در راستای اهداف قضایی و سازمانی می‌تواند به تقویت جایگاه سازمان قضایی در نیرو‌های مسلح کمک کند.

او افزود: با فعال شدن بخش معاونت قضایی موفقیت‌های بیشتری در پیگیری حقوق شهروندی و احقاق حقوق عامه در سازمان حاصل خواهد شد.

زارعی با بیان اینکه اجرای قوانین در دستگاه قضایی برای احقاق حقوق عامه برعهده قضات است، گفت: با این حال جایگاه یک قاضی در حدود قانون معنا پیدا می‌کند و هیچ کس اجازه تجاوز از این حدود و اختیارات قانونی را ندارند.

او افزود: هم فکری و هم گرایی قضات در شعبات دادگاه و دادسرا نوید بخش حل بسیاری از معضلات حقوقی و پرونده‌ای در دستگاه قضایی خواهد شد.

سید حسینعلی صمدی پیش از این دادیار شعبه اول دادسرای نظامی اراک بوده و در حال حاضر با حفظ سمت دادیار شعبه دوم به عنوان معاون دادستان نظامی استان معرفی شده است.

  4 بهمن 1399
بخش : استان گلستان / قضاییه
کد خبر: 69731
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز