خسارت یک میلیارد و 300 میلیون تومانی کرونا به سالن های ورزشی دولتی در گلستان

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از خسارت یک میلیارد و 300 میلیون تومانی کرونا به سالن های ورزشی دولتی در  استان خبر داد.

به گزارش صیدنیوز، برزمینی در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: امسال 120 پروژه نیمه تمام در سطح استان وجود داشت و برای تکمیل طرح های ناتمام 350 میلیارد تومان بودجه لازم است.

وی افزود: در هفته دولت 25 خانه ورزش روستایی در 25 روستا افتتاح شد و 12 خانه ورزش روستایی دیگر در ایام دهه فجر افتتاح می شود.

برزمینی گفت: 16 پروژه در ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: 210 سالن دولتی در سطح استان وجود دارد که در طول سال درآمد یک میلیارد و 700 میلیون تومانی برای ما داشت اما با شیوع کرونا و تعطیلی این سالن ها یک میلیارد و 300 میلیون تومان خسارت به این سالن ها وارد شده است.

برزمینی گفت: 300 باشگاه خصوصی در سطح استان وجود دارد که در ایام شیوع کرونا و تعطیلی این باشگاه ها خسارت 3 و نیم میلیارد تومانی به آن ها وارد شده است.

وی افزود: تا پایان سال مجمع هیئت ورزشی برای 10 رشته ورزشی در استان برگزار می شود.

برزمینی گفت: 95 تشکل مردم نهاد مربوط به حوزه جوانان در سطح استان در زمینه آسیب اجتماعی، فرهنگی، ازدواج و... در استان فعالیت می کنند و اعتبارات خوبی برای این تشکل ها تخصیص داده شده است.

وی ادامه داد: به دنبال جذب اعتبار برای  تاسیس خانه جوان در گرگان و کنبد کاووس هستیم.

  5 بهمن 1399
بخش : استان گلستان / ورزشی
کد خبر: 69737
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز