به مناسبت ایام الله دهه فجر:
فرش قرمز زیر پای 1247مادر شهید گلستان

مسئول کارگروه تخصصی بانوان و خانواده ستاد دهه فجر گلستان گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر از هزار و 247مادر شهیدگلستانی تجلیل می شود.

به گزارش گلستان فردا، الهه غیناقی، مسئول کارگروه تخصصی بانوان و خانواده ستاد دهه فجر گلستان در نشست کارگروه تخصصی بانوان و خانواده ستاد دهه فجر گلستان با اصحاب رسانه از پیش بینی هشت برنامه شاخص در دهه فجر توسط کارگروه بانوان در گلستان خبر داد و اظهارکرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده از هزار و 247مادر شهیدگلستانی در طول ایام دهه فجر تجلیل می شود.
وی با اشاره به اینکه در ایام دهه فجر امسال دو هزار و 336 برنامه توسط کارگروه خانواده برگزار می شود، افزود: این برنامه ها در بخش های فرهنگی، پروژه های اشتغال زایی، فعالیت های ورزشی، کلنگ زنی و افتتاح مدرسه توسط بانوان و غیره اجرایی می شود.
مسئول کارگروه تخصصی بانوان و خانواده ستاد دهه فجر گلستان گفت: اعزام کاروان سلامت به روستاهای محروم و توزیع اقلام بهداشتی و دارویی، برگزاری همایش فجر فاطمی شکوه فاطمی، تکریم از بانوی نخبه استان «انسیه شاه حسینی»؛ کارگردان مطرح کشور، تکریم از بانوان در طرح شهید سلیمانی، کلیپ آموزشی در دوران کرونا و غیره از جمله برنامه هایی است که در این ایام برگزار می شود.
وی با بیان اینکه برای سوق دادن بانوان به فعالیتهای اقتصادی برنامه داریم، بیان کرد: بانوانی را درحوزه اقتصادی و بازرگانی شناسایی کرده که همپای آقایان در این حوزه فعالیت می کنند و با معرفی و تجلیل از آن انگیزه ای برای سایر بانوان ایجاد می کنیم.

وی از اجرای طرح شمیم خبر داد و ادامه داد: این طرح با همکاری اداره کل اوقاف گلستان اجرایی خواهد شد.

غیناقی در خصوص برگزاری کنگره 17 هزار بانو شهید و ایثارگر اظهار کرد:  36  نفر از این بانوان از استان گلستان هستند .

مسئول کارگروه تخصصی بانوان و خانواده ستاد دهه فجر گلستان همچنین گفت: 200زن سرپرست خانوار سال گذشته با همکاری تعاون و جهاد دانشگاهی آموزش داده شده و از آنها حمایت کردیم.

  5 بهمن 1399
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 69742
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز