وزیر امور اقتصادی و دارایی:
نهایی شدن اصلاحیه لایحه تا اوایل هفته آینده

https://cdn.isna.ir/d/2018/10/23/3/57767990.jpg

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: از نهایی شدن اصلاحیه لایحه بودجه سال۱۴۰۰ تا یکشنبه هفته آینده خبر داد.

به گزارش صیدنیوز، فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی از اصلاحیه لایحه بودجه سال۱۴۰۰ خبر داد و اظهار کرد:این اصلاحیه تا یکشنبه هفته آینده انجام خواهد شد.

وی از پرداخت صد در صدی اعتبارات عمرانی تا پایان سال جاری خبر داد و افزود: در سال جاری و با وجود همه امسال با تمام فشار‌های اقتصادی و تحریم هایی که به کشور وارد شد ۸۰هزار میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی اختصاص یافت که  ۶۱هزار میلیارد تومان آن پرداخت  و مابقی تا پایان سال پرداخت می شود.

دژپسند اظهار کرد: طی 10 ماهه امسال بالغ بر هزار میلیارد تومان، منابع بانکی برای فعالیت‌های اقتصادی اختصاص یافت.
وی افزود: با وجود آسیبی که کرونا در همه دنیا بر روی اشتغال و تولید وارد کرده اما در کشور شاهد رشد اقتصادی مثبت بودیم.

وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون بدون استقراض از نظام بانکی موفق به مدیریت بودجه بودیم و تمام پرداخت‌ها را به موقع انجام داده ایم تاکید کرد: همه این توفیقات با حمایت مردم و همراهی آنان به دست آمده است.

وی در باره نوسانات بازار سرمایه نیز گفت: اقبال گسترده‌ای که در مقطعی از زمان نسبت به بورس اتفاق افتاد، موجب بروز برخی از مداخلات غیرحرفه‌ای و اختلال در ملزومات پایداری این بازار شد که نتیجه آن نگرانی و تردید در سرمایه گذاران بود.

  21 بهمن 1399
بخش : استان گلستان / اقتصاد ایران
کد خبر: 69907
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز