رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آزادشهر:
نظارت بر بازار کالاهای اساسی در آزادشهر تشدید شد

https://img9.irna.ir/d/r2/2020/04/26/4/157093357.jpg

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آزادشهر از تشدید نظارت و بازرسی بر کالاهای اساسی اعم از گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم‌مرغ، شکر، لبنیات، ماسک، اقلام بهداشتی و غیره در این شهر خبر داد.

به گزارش صیدنیوز، روح الله کوهساری گفت : ایجاد ثبات و آرامش در بازار، افزایش رضایتمندی مردم و ارتقای اعتماد عمومی، ایجاد زمینه مناسب برای تأمین و توزیع مایحتاج عمومی و جلوگیری از هرگونه احتکار و امتناع از عرضه به قصد گران‌فروشی از جمله مهم‌ترین اهداف نظارتی طرح «تشدید نظارت و بازرسی بر کالاهای اساسی» در شهرستان آزادشهراست.
وی افزود: بازرسان اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان آزادشهر در هماهنگی با سایر نهادها و دستگاه‌های ذیربط و با انجام بازرسی‌های هوشمند در دو نوبت صبح و عصر، بر وضعیت بازار کالا و خدمات مشمول در مراحل تأمین، توزیع، ارائه خدمات و قیمت متناسب با نیاز بازار نظارت می‌کنند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آزادشهر در پایان یادآور شد: ستاد خبری این اداره توسط سامانه تلفنی ۱۲۴ آماده دریافت گزارش‌های شهروندان آزادشهری است.

  27 بهمن 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز