آزادی 86 زندانی جرایم غیرعمد و مالی امروز در گلستان

86 زندانی جرایم غیرعمد و مالی امروز با گذشت شاکیان و کمک ستاد اجرایی فرمان امام ره استان آزاد شدند .

به گزارش صیدنیوز؛ رئیس کل دادگستری گلستان در مراسم متمرکز آزادی این محکومان در زندان گرگان گفت:  680 میلیون تومان از طلب این بدهکاران را ستاد اجرایی فرمان امام ره استان تامین کرد و مابقی بدهی را نیز طلبکاران بخشیدند .

 هادی هاشمیان افزود: با آزاد شدن این افراد ، شمار مددجویانی که از ابتدای امسال آزادشدند به 412  نفر رسید .

وی ادامه داد: بدهی این افراد حدود 99 میلیارد تومان ، بود که  با پادرمیانی شورای حل اختلاف و مددکاران زندان های گرگان و گنبدکاووس آزادشدند .

وی افزود:  65 میلیارد تومان از طلب این افراد را شاکیان در اقدام خیرخواهانه و بزرگوارانه بخشیدند و مابقی این طلب نیز یا  دادخواست اعسار  محکومان و رای دادگاه ، تقسیط شد و 9 میلیارد تومان باقی مانده این طلب نیز با کمک ستاد اجرایی فرمان امام ره ، بنیاد مستضعفان ، ستاد دیه ، سازمان بسیج حقوقدانان گلستان و خیران به صورت بلاعوض و وام  تامین شد .

هاشمیان با بیان این که هم اکنون نیز 154 مددجوی جرایم غیرعمد و  ناتوان از پرداخت بدهی ، چشم انتظار کمک هم استانی ها برای آزادی و بازگشت به آغوش خانواده هایشان هستند گفت: پیش بینی می کنیم با کمک  مردم تا پایان سال ، شمار مددجویانی که طعم آزادی را می چشند به 500 نفر برسد .

رئیس کل دادگستری گلستان با دعوت از همه برای مشارکت در این کار خداپسندانه گفت: هم استانی‌ها می‌توانند با پرداخت حداقل ۱۰ هزار تومان از طریق وایز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۸۴۳۹ یا شماره حساب ۰۱۰۶۰۰۲۹۷۵۰۰۵ به نام ستاد دیه استان در این کار خیر مشارکت کنند.

 

  14 اسفند 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز