توزیع متمرکز مرغ در گرگان

سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان از توزیع متمرکز مرغ در شهرستان گرگان خبر داد.

به گزارش صیدنیوز، حسین طلوعیان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: با توجه به مشکلات اخیر پیش آمده در حوزه عرضه مرغ در بازار استان و با تصمیم کارگروه تنظیم بازار ، از امروز مرغ تحویلی از کشتارگاه‌ها ابتدا در محل انبار سازمان جهاد کشاورزی در کمربندی گرگان تجمیع و پس از صورتجلسه و تحویل، توسط خودرو‌های مخصوص توزیع مرغ در بین مرغ فروشی‌های شهرستان گرگان و با همراهی یکی از بازرسین افتخاری در سطح بازار توزیع خواهد شد.

او با بیان این که قیمت مرغ آماده طبخ در استان‌های همجوار گلستان با قیمتی بالاتر از استان گلستان عرضه می‌شود و متاسفانه شرایط برای فرصت طلبی سودجویان فراهم است، گفت: امیدواریم با اجرای این طرح و افزایش نظارت‌ها از خروج بی ضابطه مرغ از استان جلوگیری کنیم.

طلوعیان از مردم استان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، مراتب را از طریق سامانه ۱۲۴ به حوزه نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان اطلاع دهند تا با همکاری یکدیگر راه تخلف فرصت طلبان را ببندیم.

  16 اسفند 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز