رصد فعالیت های تبلیغاتی انتخاباتی در فضای مجازی / خدشه به وحدت اقوام استان خط قرمز دستگاه قضایی

به گزارش صیدنیوز، رئیس کل دادگستری گلستان در جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی از رصد فعالیت های انتخاباتی در فضای مجازی استان خبر داد و گفت: امسال به علت بیماری کرونا بار بیشتر تبلیغات انتخاباتی بر دوش فضای مجازیست و به همین منظور بخشی از نظارت و رصد تخلفات انتخاباتی در حوزه فضای مجازی متمرکز شده است .

هادی هاشمیان افزود: سیاه نمایی ، تخریب رقبای انتخاباتی ، توهین به اقوام و تبلیغات زودهنگام از جمله تخلفات فراگیر در فضای مجازیست که با دقت و حساسیت رصد و با متخلفان برخورد می شود.

هاشمیان از تعیین 51 شعبه تخصصی رسیدگی به تخلفات و جرایم احتمالی انتخابات در استان هم خبر داد افزود: این شعب از اواخر سال گذشته در همه حوزه های قضایی فعال شده است و آماده رسیدگی به پرونده های تخلفات و جرایم انتخاباتی هستند .
 
رئیس کل دادگستری گلستان به فضای آرام استان در انتخابات سال های گذشته اشاره کرد و گفت:وحدت استان خط قرمز ماست و در برخورد با کسانی که به هر بهانه به این  آرامش و وحدت خدشه وارد کنند ، تعلل نمی کنیم .

هادی هاشمیان  با بیان این که تلاش ما انتخابات سالم با حضور حداکثری مردم است گفت: امروز دشمن با سیاه نمایی  و ایجاد یاس درصدد کاهش حضور مردم پای صندوق های رای است و همه ما وظیفه داریم با بیان خدمات نظام ، به جامعه امید تزریق کنیم .

دومین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان امروز در دادگستری گلستان برگزار شد .

  16 فروردین 1400
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز