میادین ورزشی گلستان تصویر زیبایی از تقریب و وحدت اسلامی را ترسیم کرده اند/ هنر و رسانه باید به مدد ترویج فرهنگ تقریب و وحدت بیاید

دکتر حسن بیارجمندی سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی شعبه گنبد کاووس صبح امروز با حضور در اداره کل تربیت بدنی و جوانان استان گلستان با مهندس قاسم برزمینی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش صیدنیوز، سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی با اشاره به ابعاد و کارکردهای گسترده ورزش و فعالیت های ورزشی از جمله در عرصه های اجتماعی و فرهنگی ،میادین ورزشی در استان گلستان را با توجه به تنوع قومی و مذهبی ؛میادین عینی و عملی تقریب و وحدت دانستند و تاکید نمودند که بخوبی می توان شاهد بود که در این میادین استان ،تصاویری زیبا از تقریب و وحدت اسلامی ترسیم شده است و قهرمانان ورزشی شیعه و اهل سنت استان در کشور و حتی خارج از کشور پرچمدار آن هستند.

دکتر بیارجمندی در ادامه با اشاره به تحمیل جنگ شناختی و ادارکی بعنوان بعد پنجم جنگ های معاصر در فضای کنونی رسانه ای ،خواستار بهره گیری متناسب از ابزار هنری و رسانه ای روز برای ترویج فرهنگ تقریب و وحدت در میادین ورزشی استان و حتی در داخل و خارج با توجه به حضور موثر قهرمانان ملی گلستانی شدند.

وی در ادامه با اشاره به مصادیقی از این تولیدات رسانه ای در سطح باشگاه ها و لیگ های برتر جهان به منظور به ترویج فرهنگ تقریب و وحدت بین ادیان ،آمادگی دانشگاه مذاهب اسلامی را برای ارائه مشاوره های کارشناسی و تخصصی بمنظور ترویج فرهنگ تقریب مذاهب و اقوام با بهره گیری از ظرفیت میادین ورزشی استان و قهرمانان ملی استانی را اعلام نمودند.

در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان با استقبال از پیشنهادات سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی ،خواستار گسترش همکاری ها از طریق انعقاد تفاهم نامه ای تخصصی در این خصوص شدند و پیشنهاداتی برای گسترش همکاری ها ارائه نمودند.

  26 تیر 1400
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز