با حضور مدیرکل ورزش و جوانان گلستان:
سالن ورزشی شهید حاج قاسم سلیمانی در نگین شهر افتتاح شد

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان و دیگر مسؤلان شهرستان آزادشهر سالن ورزشی شهید حاج قاسم سلیمانی در نگین شهر افتتاح شد.

به گزارش صیدنیوز، سالن ورزشی شهید حاج قاسم سلیمانی با زیر بنای ۸۵۰ متر مربع و  بیش از ۲ میلیارد تومان هزینه ساخته شده است.

قاسم برزمینی مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان در حاشیه این مراسم گفت: در سال گذشته ۱۶ پروژه بزرگ ورزشی در استان گلستان  به بهره‌برداری رسید.

وی به افتتاح چمن مصنوعی در شهرستان مراوه تپه اشاره کرد و گفت: ۱۲ خانه ورزش روستایی در هفته دولت به بهره برداری رسید و در اختیار روستاییان استان گلستان قرار گرفت.

برزمینی تاکید کرد: بیش از ۱۰۰ پروژه نیمه تمام ورزشی در شهرستان های استان گلستان داریم و در تلاش هستیم با اعتباراتی که از محل شرکت توسعه اماکن ورزشی، اعتبارات ملی و استانی جذب می کنیم برخی از این  پروژه ها را به بهره برداری برسانیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان  ابراز امیدواری کرد که با جذب اعتبارات ۲۰ پروژه ورزشی نیمه تمام در استان گلستان تا پایان سال افتتاح و در اختیار جوانان خوب گلستان قرار گیرد.

  8 شهریور 1400
بخش : استان گلستان / ورزشی
کد خبر: 70720
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز