معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان:
اعتقاد و باور به شهادت ریشه در هویت انقلابی و مکتب انقلاب دارد

دیلمی

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: اعتقاد و باور به شهادت ریشه در هویت انقلابی و مکتب انقلاب دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صیدنیوز، حجت الاسلام رضا دیلمی، معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان در یادواره ۷۵ شهید روحانی و طلبه گلستان گفت: خیل عظیم شهدای روحانی در مسیر تحقق اسلام ناب،  نشان دهنده نقش محوری روحانیت انقلابی در جریان سازی دفاع از ارزش های اسلامی و تعالی جامعه دارد.

وی افزود: روحانیون همواره علمداران عرصه شهادت بوده و هستند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: روحانیت مکتبی و انقلابی هیچگاه از مسیر حق دور نشده و همه وجود خود را برای راهبری جامعه به سوی ارزش ها و مقابله با فتنه ها،  نثار می‌کند حضور میدانی و جهادی شبکه تبلیغی در دفاع مقدس و پس از آن در همه عرصه های خدمت رسانی به مردم به ویژه در بحران سیل و کرونا از مصادیق این تفکر ناب اسلامی و انقلابی است.

وی ادامه داد: روحانیت انقلابی در واقع میراث دار خط رسالت است و در این راه نیز از هیچ جهاد و کوشش و بذل جانی دریغ نکرده است.

دیلمی گفت: تبیین اسلام ناب، روشنگری و بسط ارزشها،  همان نسخه ی حیات بخش و از جمله رسالت های روحانیت و به طور کلی همه رهبران الهی است.

 

  22 شهریور 1400
بخش : استان گلستان / فرهنگ
کد خبر: 70850
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز