فرمانده نیروی انتظامی آزادشهر خبر داد
دستگیری یک سارق به ازای هر چهار سرقت در آزادشهر

فرمانده نیروی انتظامی آزادشهر گفت: در ۶ ماهه نخست امسال به ازای هر چهار سرقت یک سارق در شهرستان آزادشهر دستگیر شده است.

به گزارش صید نیوز، داود حسینی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: امسال برنامه های هفته نیروی انتظامی را با شعار پلیس هوشمند و امنیت پایدار برگزار می شود.
فرمانده نیروی انتظامی آزادشهر ادامه داد: میزان سرقت ها در ۶ ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در شهرستان آزادشهر ۱۱ درصد افزایش یافته است.
حسینی بیان کرد: به ازای هر چهار سرقت یک سارق در شهرستان آزادشهر دستگیر شده است و در طول ۶ ماهه گذشته ۹۰ درصد از سرقت های این شهرستان کشف شده است.
وی افزود: متاسفانه در ۶ ماه ابتدای سال نسبت به مدت مشابه سال ۹۹ هشت درصد میزان فوتی های تصادفات بیرون شهری کاهش داشته است.
این مقام مسئول افزود: کشف مواد مخدر در شهرستان آزادشهر ۵۹ درصد افزایش یافته است و همکاران ما با اتفاقات ناهنجار در سطح شهرستان برخورد می کنند و امنیت پایداری را در شهرستان شاهد هستیم.
وی افزود: پلیس بر این اعتقاد است که امنیت با همراهی و همکاری مردم برقرار می شود و در شهرستان آزادشهر این همراهی به نحوه احسن وجود دارد.

  14 مهر 1400
بخش : استان گلستان / حوادث
کد خبر: 71121
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز