سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان:
عملکرد هر یک از دستگاه‌ها می‌توانند به امنیت یا نا امنی منجر شود

سخنگوی شورای شهر موضوع امنیت را امری فراتر از یک دستگاه و یک مجموعه برشمرد و تصریح کرد: عملکرد هر یک از دستگاه‌ها می‌توانند به امنیت یا نا امنی منجر شود از این رو ضمن ضرورت تقویت ساختارها و نیروهای این مجموعه همه بخش‌ها و مردم باید در تامین امنیت حضور و مشارکت فعال داشته باشند.

به گزارش خبرنگار صید نیوز، حجت اله مقسم اظهار کرد: تعامل پلیس با دستگاه های مختلف از جمله حوزه مدیریت شهری بسیار مطلوب است و این فرصتی ارزشمند برای شهروندان محسوب می شود.

وی افزود :‌حضور موثر و مستمر نیروهای پلیس در بخش های مختلف گرگان، امینت مطلوبی را ایجاد کرده که این امر وظیفه مدیران شهری را برای جبران این خدمات دو چندان می کند.

وی اضافه کرد : کمک به حفظ امنیت و همراهی با پلیس یه سرمایه گذاری برای توسعه شهر محسوب می شود و اعضای شورای ششم شورا در گرگان مصمم هستند تا در حد توان دغدغه های پلیس را در بخش سخت افزاری و اماکن مورد نیاز پلیس تامین کنند.

 

  19 مهر 1400
بخش : استان گلستان / جامعه
کد خبر: 71206
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز