مدیرکل بازرسی گلستان:
افزایش ۳۵درصدی مراجعات به بازرسی گلستان

مدیرکل بازرسی گلستان گفت: مراجعات به بازرسی استان در بازه زمانی یک سال گذشته در مقایسه با مدت مشابه قبل از آن، ۳۵درصد بیشتر شد.

به گزارش صید نیوز، محمدتقی حاجی مشهدی، شامگاه امروز در گفتگوی ویژه خبری با بیان این مطلب اظهار کرد: بیشتر مراجعات درخصوص نحوه و فرآیند پاسخگویی در دستگاه‌ها و در حوزه تولید نیز فرآیند طولانی و سخت صدور مجوز و عدم شفافیت است.

وی با بیان اینکه سازمان بازرسی، ابزار نظارتی قوه قضاییه است، افزود: ترک فعل‌ها را با دقت و جدیت پیگیری می‌کنیم.

حاجی مشهدی ادامه داد: سازمان بازرسی علاوه بر مراجعات مردمی، بازرسی‌ها و نظارت‌های مستمر نیز دارد تا سلامت اداری، تضمین شود.

مدیرکل بازرسی گلستان گفت:در مرحله نخست به فرد یا دستگاه خاطی، تذکر داده می‌شود که در غالب موارد، اصلاح صورت می‌گیرد، اما در صورت احراز و استمرار تخلف، پرونده به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری، ارجاع می‌شود.

حاجی مشهدی افزود: اگر تخلف صورت گرفته، وجه مجرمان داشته باشد، رسیدگی پرونده با مراجع قضایی است.

وی اضافه کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف می‌توانند با تلفن گویای ۱۳۶، تلفن‌های ثابت ۳۲۴۸۰۴۸۴ و ۳۲۴۸۰۳۳۶ الی ۸ با پیش شماره ۰۱۷ و یا از طریق سامانه‌های اینترنتی shekayat.bazresi.ir و gozaresh.bazresi.ir با سازمان بازرسی در میان بگذارند.

  19 مهر 1400
بخش : استان گلستان / اقتصادی
کد خبر: 71211
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز