مدیركانونهای خدمت رضوي:
کانون های خدمت رضوی استان ترویج کننده سیره رضوی هستند

مدیركانونهای خدمت رضوی گفت:  کانون های خدمت رضوی استان ترویج کننده سیره رضوی هستند.

به گزارش خبرنگار صید نیوز، سیدحسین علوی مدیركانونها و خادمياران رضوي اظهار کرد: ترویج سیره رضوی، با راه اندازی دفاتر كانونهای موضوعی و محله ای و فعالسازی خادمياران رضوي، خدمت به محرومین به عنوان مهمترین بخش از فعالیت ها در نظر گرفته شد.

وی بابیان خدمت خادمیاران و کانونها در حوزه محرومیت زدایی به طور ویژه در بلایای طبیعی چون سیل آق قلا و زلزله رامیان و کرونا در کنار سایر مجموعه های مردمی اقدامات فراوانی انجام دادند.

علوی در خصوص اعزام زائر و زیارت اولی، اظهار داشت: بیش از ۱۵هزار نفر از محرومین استان با کمک کانونهای محله ای و مساجد و مراکز نیکوکاری به مشهد مقدس اعزام نمودند.

مکتبی معاون سیاسی امنیتی استان نیز در این دیدار، پیرامون اثرات مثبت فعالیتهای خالصانه و با عشق کانون ها و خادمیاران و سایر مراکز خدمت رسانی نهاد های فرهنگی، نکاتی را بیان نموده و هم افزایی در این نهادها را باعث انتظام بخشی به فعالیت ها و خدمت بیشتر به مردم علاقمند به اهل بیت(ع) دانست.

  25 مهر 1400
بخش : استان گلستان / جامعه
کد خبر: 71296
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز