هشدار آب منطقه‌ای گلستان؛
احتمال وقوع سیلاب در گلستان؛ مردم به رودخانه‌ها نزدیک نشوند

شرکت آب منطقه‌ای گلستان با اشاره به وقوع سیلاب ناگهانی در گلستان از مردم خواست به رودخانه‌ها و مسیل‌ها نزدیک نشوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صیدنیوز، حسین دهقان، مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت: با توجه به اخطاریه و پیش بینی هواشناسی مبنی بر نفوذ سامانه سرد و بارشی و افزایش فعالیت آن در روز‌های چهارشنبه و پنج شنبه، احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها و وقوع سیلاب در استان از امروز سه شنبه ۲۷ مهر ماه تا پایان هفته وجود دارد.
وی افزود: بر این اساس در این مدت به علت وقوع رگبار‌های محلی و نقطه ای، احتمال وقوع سیلاب به ویژه در نواحی کوهستانی و کوهپایه‌ای استان، اختلال در تردد جاده ای، آبگرفتگی برخی معابر، افزایش رواناب و کاهش دید و پدیده مه، دور از انتظار نیست.
مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت: اوج فعالیت این سامانه روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه است و از مردم می‌خواهیم در حاشیه رودخانه‌های دایمی و فصلی استان توقف نکنند و به رودخانه‌ها، مسیل‌ها، مخازن سد‌ها و مناطق مستعد وقوع سیل نزدیک نشوند.

  27 مهر 1400
بخش : استان گلستان / حوادث
کد خبر: 71329
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز