ستاد حوزه علمیه قم:
وحدت شیعه و سنی دشمن شکن است

 

محقق، پژوهشگر و استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه وحدت، برادری و برابری جزو پیام‌های اصلی رسول اکرم (ص) است، گفت: وحدت شیعه و سنی دشمن شکن است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صید نیوز، حجت الاسلام گودرزی، محقق، پژوهشگر و استاد حوزه علمیه قم در همایش گرامیداشت هفته وحدت گفت: وحدت، برادری و برابری جزو پیام‌های اصلی رسول اکرم (ص) است و امروز هرچیزی که اختلاف افکنی به دنبال داشته باشد با تعالیم مکتب وحی مغایرت دارد .

او ادامه داد:اسلام ناب محمدی دعوت به اجتماع کرده و راه تعامل‌های اجتماعی را در فرائض خود گنجانده است و تاکید می کند که مسلمانان نماز‌های واجب و مناسبتی را به جماعت بخوانند.

حجت الاسلام و المسلمین گودرزی گفت: وحدت شیعه و سنی دشمن شکن است و امروز همه ما با هر قوم و مذهبی زیر بیرق انقلاب اسلامی گام برمی داریم.

او افزود:به فرموده رهبر فرزانه انقلاب اسلامی شیعه انگلیسی و سنی وهابی دو لبه یک قیچی اند و فرقی با هم ندارند چراکه هیچ کدام در دایره تعالیم اسلام ناب جایی ندارند.

مراسم گرامیداشت آغاز هفته وحدت و تجلیل از خادمین هیئت رهروران حاج قاسم دانشگاهیان استان گلستان با حضور جمعی از مسئولین بسیج دانشجویی و روسای دانشگاه‌های استان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان برگزار شد.

 

  27 مهر 1400
بخش : استان گلستان / فرهنگ
کد خبر: 71331
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز