عضو شورای شهر گرگان:
فعالان فضای مجازی قدرت نامرئی در توسعه شهری هستند

عضو شورای شهر گرگان گفت: رسانه ها و فعالان فضای مجازی افکار عمومی را آماده وشکل می‌دهند و قدرت نامرئی هستند که مدیران را به سمت تصمیمات درست در توسعه شهری هدایت می کنند.

به گزارش خبرنگار صید نیوز، حجت مقسم امروز در نشست فعالان فضای مجازی در خصوص جایگاه بانوان برای توسعه متوازن شهر گرگان، اظهار کرد: فضای مجازی به عنوان یک فضای بزرگ در جامعه باید به دنبال مطالبه گری باشند اما باید این مطالبه گری هدایت و حمایت شوند.
وی افزود: رسانه ها و فعالان فضای مجازی افکار عمومی را آماده وشکل می‌دهند و قدرت نامرئی هستند که مدیران را به سمت تصمیمات درست هدایت می کند.

سخنگوی شورای شهر گفت: در شهر گرگان در حوزه فضای مجازی درست بودجه بندی نکردیم و باید برای توسعه شهر گرگان از فضای مجازی که مطالب را درست منتشر می کنند، نهایت استفاده را ببریم.

مقسم اظهار کرد: از نقد نباید بترسیم اما هر نقدی نباید رسانه ای شود که منجر به سوء استفاده برخی از جمله شبکه های بیگانه شود.

در پایان این جلسه مقرر شد تا فعالان فضای مجازی حاضر در جلسه با همکاری اعضای شورا در روند توسعه شهر گرگان برنامه های جدیدی را ارائه دهند.

  27 مهر 1400
بخش : استان گلستان / جامعه
کد خبر: 71338
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز