نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس:
مدیران شهری در اجرای تله کابین اهتمام داشته باشند

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس گفت: پروژه تله کابین و بازار موزه هفت شهر گرگان در توسعه گردشگری و افزایش رضایتمندی مردم موثر است و مدیران شهری نیز باید در اجرای این پروژه‌ها اهتمام داشته باشند.

به گزارش صید نیوز، غلامرضا منتظری عصر شامروز در نشست هم‌اندیشی با شهردار و اعضای شورای شهر گرگان اظهار کرد: ایجاد تله کابین با رعایت حفظ منابع طبیعی و الزامات زیست محیطی در مسیر رونق صنعت گردشگری گرگان ضروری است.

وی افزود: احداث تله کابین در گرگان سبب رونق گردشگری در این شهر می‌شود و این پروژه با رعایت الزامات و ملاحظات زیست محیطی اجرایی شود.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مسئولیت و خدمت به مردم، یک امانت در دست مسئولان است افزود: حضور شهردار و اعضای شورای شهر در محلات و دیدار با مردم برای رسیدگی و حل مشکلات شهروندان، یک اصل در مدیریت شهری است.

وی با بیان اینکه مجمع نمایندگان استان به ویژه نمایندگان گرگان و آق قلا آماده کمک به توسعه شهری از جمله در شهر گرگان هستند گفت: پیوند بین پارلمان محلی و ملی با هدف رضایت‌مندی مردم و توسعه شهر گرگان نیاز به یک نقشه راه و هماهنگی دارد.

منتظری با اشاره به مشکلاتی که برخی از محلات شهر گرگان و مناطق حاشیه شهر دارند بر عدالت محوری و توزیع امکانات در همه ابعاد در مرکز استان تأکید کرد.

وی اظهار داشت: تجربه موفق دیگران به ویژه شهرداران سابق و شورای شهر گذشته در پرهیز از تکرار برخی اتفاقات را یک ضرورت در ادامه مسیر دانست و تأکید کرد: پنجره خدمت به روی من و شما باز شده و همه ما باید برای رضایت خدا و مردم کار کنیم.

  3 آبان 1400
بخش : استان گلستان / جامعه
کد خبر: 71435
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز