معاون پیشگیری بهزیستی گلستان خبر داد
اقدام فوری با عوامل برخورد فیزیکی در کمپ ترک اعتیاد

معاون پیشگیری بهزیستی گلستان گفت: برخورد فیزیکی در یک مرکز نگهداری در گرگان بررسی و اقدام قانونی به عمل آمده است.

به گزارش صید نیوز، مریم رضایی در خصوص انتشار کلیپی از درگیری فیزیکی در کمپ ترک اعتیاد گرگان اظهارداشت: طی بررسی موضوع و بازبینی فیلم دوربین های مرکز فردی که جهت درمان اعتیاد در مرکز نگهداری می‌شد قصد فرار داشته و مسئولین حاضر کمپ نسبت به بازگشت او اقدام کرده بودند.

وی افزود: از آنجائیکه دستور مدیر کل بهزیستی استان و ضوابط کاری و منشور اخلاقی ما نسبت به حفظ حرمت و کرامت مددجویان ما تاکید دارد با مرکز برخورد و از امروز تا بررسی نهایی و تشکیل و رای کمیسیون مربوط به حالت تعلیق درآمده و با عوامل موضوع برخورد قاطع و آقای مقتدر از مدیران مجموعه بخاطر مسامحه و سهل انگاری از کار معلق شد.

رضایی ادامه داد: انتقال موضوعات به مجموعه اداره کل بهزیستی موجب تسریع بر امر نظارت مداوم این اداره کل دارد و شهروندان می توانند موضوعات مشابه را قبل از نشر در فضای مجازی و گاها از بین رفتن کرامت مددجویان تحت پوشش به صفحات مجازی این اداره کل و یا مدیران ارشد این اداره کل انتقال دهند تا در اسرع وقت پیگیری و حل شود تا موجب جریحه دار شدن افکار عمومی نیز نشود.

  3 آبان 1400
بخش : استان گلستان / جامعه
کد خبر: 71436
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز