معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان :
جزو ۶ استان برتر در بخش حضور شهروندان در انتخابات بودیم

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان گفت: گلستان انتخاباتی در سایه سیل، کرونا و تحریم را به لطف خدا و با مشارکت ۶۰ درصدی شهروندان استان برگزار کرد که خوشبختانه جزو ۶ استان برتر در بخش حضور شهروندان در انتحابات بودیم.

به گزارش خبرنگار صید نیوز، احسان مکتبی ظهار امروز در مراسم تکریم و معارفه استاندار سابق و جدید استان گلستان با بیان اینکه وظیفه اصلی وزارت کشور حفظ امنیت و برگزاری انتخابات است، اعلام کرد: در زمان انتخابات  شاهد کمترین میزان اعتراض و رفتارهای غیرمدنی با توجه به تحریم و فشارهای همه‌جانبه بودیم که نشان از حسن اجرای امور دارد.

وی افزود: در گلستان ۴ گسل قومی ، آیینی جغرافیایی و سیاسی همیشه در حال فعالیت بوده است، در همین همدلی ها دو انتخابات پر شور در استان برگزار شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان اضافه کرد: در حوزه سیاسی با راه‌اندازی خانه احزاب و تلاش مستمر و در حوزه اجتماعی با تاسیس تشکل های مردم نهاد حضور فعال نزدیک به ۵۰ سمن با وجود شرایط کرونایی همراهی با مردم و کادر درمان را شاهد بودیم که سند افتخاری برای نهادهای مدنی بوده و است.

این مسئول گفت: تلاش استاندار و مدیریت استانداری به گونه‌ای بوده در کنار ارتقای کارکنان سقف حضور کارکنان استان به کمتر از ۵ درصد در وزارت کشور رسید.

وی در پایان تاکید کرد: این استان پرگوهر و زرخیز آرامشش را مدیون همه بزرگان قومی شیعه، سنی، ترکمن، فارس، بلوچ، قزاق و همه لاله‌های اجتماعی است.

  4 آبان 1400
بخش : استان گلستان / سیاسی
کد خبر: 71444
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز