نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری:
حوزه فرهنگ مغفول مانده است

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری به مغفول ماندن حوزه فرهنگ اشاره کرد و افزود: در هر بخشی دو آموزش وجود دارد، اول در رشته ای که هستند اما مسئله دوم مسائل فرهنگی اجتماعی که متاسفانه ۴٠ سال می گذرد و بخش دوم که دینی فرهنگی و انقلابی است به فراموشی سپرده شده و عملی نشده است.

به گزارش خبرنگار صید نیوز، یت الله «پعبدالهادی حسینی شاهرودی»ظهار امروز در مراسم تکریم و معارفه استاندار سابق و جدید استان گلستان با اشاره به اهمیت توجه به مسئله فرهنگی، اظهار کرد: در حوزه مسئله فرهنگی مقرراتی است که از زمان شهید رجایی تصویب شده است.

وی به مغفول ماندن حوزه فرهنگ اشاره کرد و افزود: در هر بخشی دو آموزش وجود دارد، اول در رشته ای که هستند اما مسئله دوم مسائل فرهنگی اجتماعی که متاسفانه ۴٠ سال می گذرد و بخش دوم که دینی فرهنگی و انقلابی است به فراموشی سپرده شده و عملی نشده است.

وی به تلاش مضاعف «حق شناس» استاندار سابق گلستان برای احیای مسائل دینی، فرهنگی و انقلابی در استان و توجه به رفع مشکلات این حوزه اشاره کرد و گفت: این رویه می تواند الگویی برای همه ادارات استان و کشور باشد و همچنین به هیئت دولت منتقل شود.

  4 آبان 1400
بخش : استان گلستان / سیاسی
کد خبر: 71445
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز