وزیر کشور:
استاندار نماینده دولت است

وزیر کشور گفت:  استاندار نماینده دولت است و همه باید به وی کمک کرده تا توسعه رقم بخورد.

به گزارش خبرنگار صید نیوز، احمد وحیدی بعدازظهر سه شنبه در آیین تودیع و معارفه استاندار گلستان اظهارکرد: گلستان ظرفیت های اقتصادی، منابع طبیعی، مناظر زیبا و کم نظیر دارد و تنوع و کیفیت تولید محصولات کشاورزی را شاهد هستیم که در برخی از آن ها رتبه تک رقمی دارد.

وی افزود: قومیت های مختلف استان با صمیمیت و همسو با هم زندگی کرده و باید این الگو و نگاه فرهنگی عمیق را به همه معرفی کنیم.

وحیدی با بیان اینکه ۳۰ شهرک صنعتی ظرفیتی است که باید از آن استفاده کرد ادامه داد: صبغه هفت هزار ساله و هزار اثر تاریخی ظرفیت بزرگی است که باید به درستی استفاده کرد.

وی بیان کرد: مشکل خلیج گرگان باید حل شود و جزو موضوعات اولویت دار خواهد بود.

وحیدی گفت: رانش و لغزش از جمله دغدغه های جدید است که باید همه در حفظ منابع طبیعی کوشا باشیم.

وزیر کشور با بیان اینکه ۳۰ شهرک صنعتی ظرفیتی است که باید از آن استفاده کرد ادامه داد: صبغه هفت هزار ساله و هزار اثر تاریخی ظرفیت بزرگی است که باید به درستی استفاده کرد.

وی اظهار کرد: مرز امنی را با ترکمنستان داشتیم و افق های فرهنگی نزدیکی داریم و باید تعاملات و ارتباطات خود را با این کشور افزایش دهیم.

وزیر کشور اضافه کرد: کدورت کوچکی با ترکمنستان در زمینه گاز داشتیم که در دولت جدید برطرف شد.

  4 آبان 1400
بخش : استان گلستان / سیاسی
کد خبر: 71449
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز