رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان:
روند افزایشی بستری بیماران کرونایی در گلستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از روند افزایشی بستری بیماران کرونایی در گلستان خبر داد و گفت: طی یک روز گذشته ۸بیمار دیگر در مراکز درمانی بستری شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صیدنیوز، عبدالرضا فاضل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با بیان اینکه از دیروز تا امروز ۸ بیمار دیگر در مراکز درمانی بستری شدند، گفت: هم اکنون ۲۲۳بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۴۶نفر در بخش مراقتب‌های ویژه به سر می‌برند و ۱۶نفر از آنان با دستگاه ونتیلاتور نفس می‌کشند.

وی ادامه داد: روند افزایشی مبتلایان در روز‌های اخیر از ورود موج ششم به استان خبر می‌دهد که ضروریست پروتکل‌های بهداشتی بیش از پیش رعایت شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان واکسیناسیون همگانی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را تنها راه پیشگیری از ابتلا دانست و افزود: تا کنون یک میلیون و ۱۴۶هزار و ۲۱نفر در استان نوبت اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند و نوبت دوم واکسن هم به ۶۱۷هزار و ۱۹۱گلستانی تزریق شد.

بر اساس آخرین رنگ بندی شهرستانهای کشور، در گلستان منطقه قرمز و نارنجی نداریم و هم اکنون شهرستانهای آزادشهر، آق قلا، ترکمن، گمیشان، رامیان و کردکوی در وضعیت آبی و بقیه شهرستانهای استان در وضعیت زرد قرار دارند.

 

  5 آبان 1400
بخش : استان گلستان / سلامت
کد خبر: 71454
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز