مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان:
۷۵درصد جایگاه‌های سوخت گلستان فعال شدند

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان گفت: ۵۴ جایگاه عرضه سوخت در گلستان با تلاش کارشناسان فنی دوباره فعالیت خود را از سر گرفتند.

به گزارش صید نیوز، عیسی افتخاری اظهار کرد: با تلاش کارشناسان فنی ۴ جایگاه دیگر صبح امروز به چرخه توزیع بازگشتند و تا کنون هفتاد و پنج درصد جایگاه های گلستان فعال شدند.

وی افزود : جایگاه گلشهر و شرکتی گرگان ، بابانیازی کردکوی و توسلی گنبد کاووس جایگاههایی هستند که صبح امروز به مدار بازگشتند.

افتخاری گفت : تا کنون 13 جایگاه به سامانه آنلاین هوشمند سوخت متصل شده است و سوخت با ۲نرخ دولتی و آزاد عرضه می‌کنند، اما در بقیه جایگاه‌ها بنزین فقط با نرخ دوم توزیع می‌شود.

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان ادامه داد : در گرگان مرکز استان تمام ده جایگاه شهر فعال شده است و سه جایگاه هم بنزین با هر دو نرخ توزیع می کند.
وی گفت: تمام جایگاه‌های فعال شده تا بعدازظهر امروز به سامانه آنلاین هوشمند سوخت متصل خواهند شد.

افتخاری وضعیت عرضه سوخت در گلستان را مطلوب و پایدار ارزیابی کرد و گفت: کارشناسان در حال تلاش هستند و بزودی ۲۰جایگاه باقی مانده نیز وارد مدار توزیع خواهد شد.

  6 آبان 1400
بخش : استان گلستان / اقتصادی
کد خبر: 71463
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز