آمریکا به دنبال توسعه ایران‌هراسی در دنیاست

نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان گفت: هدف اصلی آمریکا از طراحی توطئه علیه کشورمان، توسعه ایران هراسی با هدف سلطه بیشتر در منطقه و جهان است.

به گزارش صید نیوز، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه امروز گرگان اظهار کرد: جامعه اطلاعاتی آمریکا پنج دلیل از جمله تلاش ایران برای از بین بردن نفوذ آمریکا، حمایت از شیعه در خارج مرزها و به ویژه یمن، سوریه و فلسطین، تلاش برای نفوذ و گسترش در منطقه، انحراف فشار بین المللی و به حداقل رساندن تهدیدات علیه ایران را از دلایل تهدید ایران علیه آمریکا می داند.

امام جمعه گرگان افزود: ایران غنی سازی اورانیوم را تا ۲۰ درصد رسانده که همه این تلاش‌ها برای رسیدن به پیشرفت در فناوری‌های پیشرفته مثل هسته ای و نانو است.

امام جمعه گرگان گفت که ایران فقط به دنبال بازگشت آمریکا به انجام تعهدات و برداشتن تحریم ها است‌

وی اظهار داشت: ایران در مقطع تاریخی مهمی قرار گرفته و اگر ملت در این مقطع مشکلات اقتصادی و معیشتی را تحمل کنند در آینده به جایگاه های بالاتری خواهند رسید.

  21 آبان 1400
بخش : استان گلستان / سیاسی
کد خبر: 71701
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز