مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گلستان:
۷۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به دامداران گلستانی پرداخت شده است

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گلستان با بیان اینکه این ستاد از خانوارهای واجد شرایط برای تولید و افزایش درآمد آنها حمایت می کند، گفت: از سال ۹۸ تا کنون، ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به ۵۵۰ خانوار دامپرور پرداخت شده است.

به گزارش صید نیوز، محمدمهدی سلمان زاده شب گذشته در جمع خبرنگاران در خصوص کاروان سلامت دام ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: ۴۶ درصد کار ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در حوزه اشتغال، در حوزه دام و دامپروری بوده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گلستان افزود: با توجه به جایگاه و ظرفیت بالای دامپروری در استان، تاکنون ۲۵ مصادیق شغلی در حوزه دامپروری از سوی این ستاد شناسایی شده است.

وی ادامه داد: ستاد فرمان امام در حوزه اشتغال در 250 روستا در حوزه دام وارد شده است و تسهیلات 4 درصدی تا سقف 50 میلیون تومان پرداخت می کند.

سلمان زاده با بیان اینکه این ستاد از خانوارهای واجد شرایط برای تولید و افزایش درآمد آنها حمایت می کند، گفت: از سال 98 تا کنون، 70 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به 550 خانوار دامپرور پرداخت شده است.

وی افزود: همچنین 125 میلیارد تومان نیز آورده این خانوارها بوده است.

 

  26 آبان 1400
بخش : استان گلستان / اقتصادی
کد خبر: 71750
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز