امام جمعه اهل سنت بندرترکمن :
بسیج از اصلی ترین ثمرات انقلاب اسلامی محسوب می شود

 امام جمعه اهل سنت بندرترکمن گفت : بسیج از جمله اصلی ترین ثمرات انقلاب اسلامی  محسوب می شود که نقش تعیین کننده در رشد و  آبادانی کشور دارد.

به گزارش خبرنگار صید نیوز، حاج آخوند عبدالرحمن کر اظهار کرد : بسیجیان برای دفاع از انقلاب و قرآن خالصانه جان فدا کردند تا امنیت و آزادی بر کشور حاکم شود.

وی گفت: بسیج به یک جریان و اندیشه پویا در کشور تبدیل شده که با همت و همراهی جوانان شیعه و سنی استوارتر و پر ثمرتر می شود.

آخوند کر افزود : بسیج و بسیجیان جلوه عینی وحدت در کشور هستند و در هر حادثه ای به عنوان پیش قراول وارد صحنه می شود و برایشان فرقی ندارد که این آسیب در منطقه سنی نشین و سیل زده گلستان باشد یا زلزله غرب کشور باشد.

امام جمعه اهل سنت بندرترکمن با اشاره به جایگاه رفیع شهید سلیمانی در بین اهالی منطقه اظهارداشت : بسیجی و پاسدار شهید سلیمانی علمدار جبهه ایستادگی مقابل کفر و در زمره بزرگ ترین بسیجیان ایران بود که می تواند الگویی جدی برای بسیجیان باشد.

  3 آذر 1400
بخش : استان گلستان / جامعه
کد خبر: 71866
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز