صیانت از سیره شهدا وظیفه و تکلیف است

صیانت از سیره شهدا وظیفه و تکلیف است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: صیانت از سیره شهدا و نشر این فرهنگ سترگ در میان جامعه  وظیفه و تکلیف است.
به گزارش صیدنیوز، اسرافیل وزیری در حاشیه دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری استان گفت: باور داریم که در راه خدمت رسانی به جامعه ایثارگری تنها نیستیم و شهدا در هر قدم از این مسیر الهی ما را یاری می‌کنند.
وی ادامه داد: تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر وظیفه همگانی و ملی است و ملت قدرشناس ایران هرگز رشادت‌ها، فداکاری‌ و ایثارگری‌های شهدا و ایثارگران را از یاد نخواهند برد.
وزیری تصریح کرد:نقش بنیاد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطرات شهدا و حماسه های سترگ آنان در بیش از ۴ دهه سرفرازی و ظفر بیش از پیش است.
وی با بیان این‌که عزت و اقتدار ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدا و ایثارگران است، تصریح کرد: قدردانی و سپاس از خانواده‌های شاهد و ایثارگر را یک وظیفه ذاتی و یک رسالت بسیار مهم می‌دانیم و لذا با تمام وجود قدردان صبر و ایثار این قشر معزز هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: صیانت از سیره شهدا و نشر این فرهنگ سترگ در میان جامعه عزت آفرین است.

  9 آذر 1400
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 71931
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز