استاندار گلستان:
ضرورت بهره‌گیری مدیران برای افزایش سهم استان

استاندار گلستان با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری مدیران از همه توان برای افزایش سهم استان از منابع ملی گفت که اختلاف سلیقه‌ نباید مانع توسعه گلستان شود.

به گزارش صید نیوز، علی‌محمد زنگانه شامگاه سه‌شنبه در جلسه شورای اسلامی استان اظهار کرد: نباید در مسائل کاری و توسعه استان سلیقه ها را دخالت دهیم.

وی بیان کرد: موضوعات مختلفی در گلستان وجود دارد که هر کدام می‌تواند نقش موثری در پیشرفته گلستان داشته باشد اما نباید اختلاف سلیقه ها به گونه ای باشد که آسیب آن متوجه مردم شود.

وی بیان کرد: در مورد بیش از ۸۵ درصد اعتبارات به صورت ملی تصمیم گیری می شود و ۱۵ درصد آن در اختیار استانهاست که با نظر رئیس جمهوری تفویض اختیارات به استانها در حال شکل گیری است.

استاندار گلستان ادامه داد: باید رشد ۷.۳ درصدی مورد نظر استان در شاخص ها محقق شود که ۴۵ درصد این رشد باید از طریق بهره وری در حوزه های مختلف صورت گیرد.

زنگانه ادامه داد: بخش دیگری از این رشد باید از طریق منابع اعتباری نظیر افزایش سهم گلستان در منابع عمومی ، جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی، مشارکت بخش خصوصی، افزایش درآمدها از ظرفیت های مجاز، ارتقا درآمدهای مالیاتی و ارتقای نقش بانک های خصوصی در توسعه استان محقق شود.

  10 آذر 1400
بخش : استان گلستان / اقتصادی
کد خبر: 71932
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز