مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان:
زیرساخت برگزاری تور مشترک گردشگری با استان‌ها در گلستان فراهم است

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از مهیا بودن زیر ساخت لازم برای میزبانی از تور مشترک گردشگری با سایر استان‌ها در این استان خبر داد و گفت که این راهبرد، بهره‌وری اقتصادی بخش گردشگری گلستان را افزایش می‌دهد.

به گزارش صید نیوز، احمد تجری  در گردهمایی روسای انجمن صنفی و حرفه‌ای دفاتر خدمات مسافرتی کشور در گرگان اظهار داشت : گلستان آمادگی هم افزایی با تمامی استان ها برای برگزاری تورهای مشترک گردشگری را دارد و معتقدیم از این مسیر می توان به معرفی جاذبه های مناطق مختلف کشور شتاب بخشید.

وی گفت : گلستان از فرصت مناسب تعریف مقاصد جدید گردشگری برای دفاتر مسافرتی و فعالان گردشگری کشور برخوردار است تا با معرفی این جاذبه ها بتوانند یک مقصد جدید را به علاقمندان گردشگری ایجاد کنند.

تجری ادامه داد: گردشگری می تواند به عامل جهش اقتصادی و رونق تولید در استان کم برخوردار گلستان تبدیل شود و وجود جاذبه های طبیعی فرهنگی و تاریخی مختلف بستر تحقق این رویکرد را در این استان شمالی افزایش داده است که رسیدن به این هدف به نقشه راه علمی و برنامه ریزی اصولی نیاز دارد.

  11 آذر 1400
بخش : استان گلستان / فرهنگ
کد خبر: 71952
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز