رسیدگی فوق‌العاده به پرونده عوامل درگیری دسته جمعی در علی‌آباد کتول آغاز شد

رسیدگی فوق‌العاده به پرونده عوامل درگیری دسته جمعی در علی‌آباد کتول آغاز شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان علی‌آباد کتول از آغاز رسیدگی فوق‌العاده به پرونده عوامل درگیری دسته جمعی در یکی از محله‌های این شهر در شعبه دوم بازپرسی خبر داد.

به گزارش صیدنیوز، حسینعلی ایزد، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان علی‌آباد کتول از آغاز رسیدگی فوق‌العاده به پرونده عوامل درگیری دسته جمعی در یکی از محله‌های این شهر در شعبه دوم بازپرسی خبر داد و عنوان کرد: عوامل این نزاع دسته جمعی ۱۲ نفرهستند که سه نفرشان با صدور قرار، بازداشت هستند و سه نفر دیگر از عوامل هم که در درگیری زخمی شده‌اند تا زمان طی شدن مراحل درمانی در بیمارستان، تحت نظر قرار دارند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان علی‌آباد کتول با اشاره به صدور دستور جلب شش نفر دیگر از عوامل این درگیری گفت: بهتر است این افراد، زودتر خودشان را به دادسرا یا پلیس اطلاعات علی‌آباد کتول معرفی کنند.
وی با بیان اینکه به هم زدن نظم شهر و استفاده از اسلحه در درگیری به هیچ عنوان پذیرفته نیست، تاکید کرد: با مخلان نظم و آسایش عمومی برخورد قاطع و بدون اغماض صورت خواهد پذیرفت.

دو روز پیش تعدادی جوان بین ۲۰ تا ۲۵ سال در یکی از محله‌های علی‌آباد کتول با یکدیگر درگیر شدند و در جریان این درگیری، از اسلحه شکاری نیز استفاده کردند.

  17 آذر 1400
بخش : استان گلستان / قضاییه
کد خبر: 71983
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز