استاندار گلستان در جلسه با انجمن پیمانکاران ساختمانی استان؛
تلاش ما واگذاری پروژه‌های عمرانی استان به پیمانکاران بومی است

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت حمایت از نیروهای داخلی استان اظهار کرد: هدف ما واگذاری پروژه‌های عمرانی استان به پیمانکاران و نیروهای بومی است و باید به معنای واقعی از توانمندی های استان حمایت کرد.

به گزارش صیدنیوز، دکتر علی محمد زنگانه امروز چهارشنبه یکم دی در جلسه با انجمن پیمانکاران ساختمانی استان که با حضور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی دکتر منتظری، مهندس سنگدوینی، دکتر ایری و دکتر آریان پور همراه بود، تصریح کرد: نگاه حمایتی در شرایط مساوی به پیمانکاران بومی رشد و پیشرفت استان را تسریع می‌کند چرا که نیرو های استان قطعاً دلسوزی بیشتری برای اجرای پروژه ها خواهند داشت.
وی افزود :دستگاه های اجرایی مرتبط با پیمانکاران باید کمک کنند تا مشکلات آنان مرتفع شود.
استاندار گلستان یادآور شد: هرچه گفتگو بین دستگاه‌های اجرایی و پیمانکاران افزایش یابد اختلاف سلیقه ها کمتر و مشکلات سریعتر مرتفع خواهند شد.
دکتر زنگانه طرح نهضت ملی مسکن را حائز اهمیت دانست و گفت: اگر چنانچه استان طرح ها و الگوهای مناسبی در طرح نهضت ملی مسکن دارد می تواند با ارائه آن به مدیران ملی به موفقیت این طرح کمک کند.
وی ادامه داد: همراهی خیرین مسکن ساز در پروژه نهضت ملی مسکن در پیشرفت این پروژه موثر است.
استاندار گلستان خاطر نشان کرد: جمعیت ۴۷ درصدی روستای استان مزیتی ارزشمند است که باید مسکن آنان در محیط روستایی اجرایی و سکونت آنان در روستاها تقویت شود.
دکتر زنگانه گفت: با حمایت از یکدیگر و ایجاد یک شبکه همدلی حاشیه ها رفع خواهد شد و با همگرایی و همدلی اهداف رشد استان محقق می شود.
 لازم به ذکر است در این جلسه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به بیان نقطه نظرات خود پیرامون وضعیت پیمانکاران، ظرفیت های موجود استان، طرح های توسعه مسکن و وضعیت شهرستانهای گلستان پرداختند و همچنین تعدادی از مدیران گزارش اقدام خود را بیان کردن و در عین حال تعدادی از پیمانکاران به بیان دغدغه ها ، مسائل و مشکلات خود پرداختند.

  1 دی 1400
بخش : استان گلستان / اقتصاد ایران
کد خبر: 72016
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز