رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در گلستان:
برقراری ارتباط هوایی گلستان با ترکیه و عراق در دستور کار است

رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در گلستان گفت: پرواز گرگان- استانبول و گرگان- بغداد در دستور کار نمایندگی وزارت امور خارجه قرار دارد.

به گزارش صیدنیوز، ذوالفقار امیرشاهی اظهار کرد: طبق پیگیری ها و بررسی های انجام شده در خصوص پرواز استانبول به گرگان مقدمات این پرواز مهیا شده است.

وی با اعلام موافقت مسئولان ذیربط برای ایجاد پرواز گرگان_ استانبول، ادامه داد: در حال حاضر در انتظار یک شرکت چارترکننده برای ایجاد این پرواز هستیم.

رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در گلستان تصریح کرد: این پرواز بستر مناسبی برای توسعه ارتباط با کشور ترکیه است که در آینده ای نزدیک برقرار خواهد شد.

امیرشاهی در ادامه با بیان اینکه پرواز گرگان _ نجف هم مدنظر مسئولان است، گفت: با توجه به اینکه ماهانه عده کثیری از مردم استان راهی عتبات عالیات می شوند امکان راه اندازی پرواز گرگان به بغداد یا نجف در گلستان وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا با ایجاد برنامه هایی مدون زمینه ارتباط هوایی گرگان _بغداد یا نجف به زودی میسر شود.

امیرشاهی یادآور شد: هر دو پرواز در دستور کار ما قرار دارد و با همکاری و حمایت استاندار گلستان و مسئولان ذیربط، در آینده ای نزدیک این پروازها هم همانند پرواز گرگان _ اکتائو موجب ارتباط هوایی ما با کشورهای دیگر خواهد شد.

  25 دی 1400
بخش : استان گلستان / اقتصادی
کد خبر: 72034
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز