شهردار گرگان:
شهرداری گرگان به واحد حقوقی منسجم نیاز دارد

شهردار گرگان گفت : شهرداری به واحد حقوقی منسجم نیاز دارد تا بتواند در صیانت از منافع و حقوق شهر و شهروندان مقتدر عمل کند.

به گزارش خبرنگار صیدنیوز، محمدرضا سبطی بدون تایید یا رد بدهی ۱۰ هزار میلیاردی شهرداری گرگان در بخش های مختلف به ویژه آرای مالی صادره در محاکم قضایی و دیوان اداری اظهارداشت : برای آسیب شناسی این موضوع باید واحد حقوقی تقویت شود و در این راستا پیاده سازی سیستم انفورماتیک و تجمیع واحدهای حقوقی مناطق و سازمان های تابعه و استفاده از وکلای مجرب مورد نظر شهرداری گرگان است.

گفت :‌در خصوص پرونده های حقوقی موجود در مجموعه شهرداری گرگان رقمی بین ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ فقره پرونده مطرح شده پاما هنوز آمار جامعی در این بخش جمع آوری نگردید.

 بهمن ماه سال گذشته شهردار گرگان با اشاره به باز بودن پرونده شکایت برخی شرکت‌ها و اشخاص از این نهاد در محاکم قضایی گفت که شهرداری در صورت محکوم‌شدن مجبور به پرداخت جریمه و غرامتی افزون بر ۱۰ هزار میلیارد ریال است.

  30 دی 1400
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز