محورهای کوهستانی گلستان براثر برف مسدود است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از انسداد محورهای کوهستانی استان براثر برف و باران شدید شب گذشته و امروز خبر داد و گفت: این محورها تا پایان ریزش برف و باران که تا فردا شنبه اعلام شده، ادامه خواهد داشت.

بمهدی میقانی صبح جمعه در مصاحبه با پایگاه خبری صیدنیوز گفت: هم اکنون ریزش برف سنگین در محور زیارت و توسکستان و منطقه سرعلی آباد در گرگان، خوش ییلاق در آزادشهر، درازنو در کردکوی، جنگل گلستان و گلیداغ، افراتخته بین 30 تا 50 سانتیمتر و در برخی نقاط تا یک متر هم ارتفاع دارد.

وی با تاکید براینکه هم اینک سطح جاده های کوهستانی و بقیه محورهای استان لغزنده و یخ زدگی دارند از کاربران جاده ای خواست که حتما از ترددها و سفرهای غیرضروری در این شرایط جوی پرهیز کرده و برنامه های خود را به زمان های دیگر موکول کنند.

میقانی ادامه داد: راهداران و عوامل راهداری و همکاران ستادی و شهرستانی اداره کل از ظهر دیروز با استفاده از تمام ظرفیت های موجود اعم از ناوگان و تجهیزات راهداری در راهدارخانه ها و همچنین بصورت اکیپ های راهداری و ترابری در طول راهها مستقر و مشغول انجام عملیات نمک پاشی و برفروبی بوده و همینطور از ظرفیت دهیاری ها، روستاییان و بخش خصوصی نیز استفاده شده است.

  1 بهمن 1400
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز