ریس کارگروه قضاییه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گلستان:
ادوین سند تحول قضایی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است

رییس کارگروه قضاییه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گلستان گفت: سند تحول قضایی یکی از دستاوردهای مهم در دوران انقلاب اسلامی است که در راستای اهداف انقلاب و کاهش، مشکلات مردم در این حوزه تدوین شده است.

به گزارش خبرنگار صیدنیوز، حجه الاسلام والمسلمین سید رضا حسینی ظهر امروز در جلسه کارگروه قضایی ستاد دهه فجر استان اظهار کرد: با اجرائی شدن این سند تحولی عظیم در حوزه دستگاه قضا برای رفاه حال مراجعه کنندگان صورت می گیرد که نقش مهمی در میزان رضایت مندی مردم دارد.

وی افزود: دهه فجر انقلاب اسلامی زمان بسیار خوبی برای ارائه عملکرد دستگاه قضا و تحولاتی که در این مدت  در این حوزه انجام گرفته شده ،می باشد و اجرائی شدن ماموریت های سند تحول قضایی امید را در مردم دو چندان می کند.

حسینی ادامه داد: یکی دیگر از برنامه های کارگروه قضاییه در دهه فجر، دیدار قضات با زندانیان است که هر گاه این اتفاق رخ داده تعداد زیادی از زندانیان آزاد و یا به مسایل آنان رسیدگی شده است.

وی گفت: در این ایام یک روز هم به دیدار مسوولان دستگاه قضایی استان با تولیدکنندگان و بررسی مسایل و مشکلات انان اختصاص داده شده است.

رییس کارگروه قضائی دهه فجر استان اظهار کرد: با توجه به اینکه هرساله تعدادی از زندانیان مورد عفو مقام معظم رهبری قرا ر میگیرند، امسال نیز اسامی تعدادی از این افراد به صورت موردی بررسی و به تهران ارسال شده است و منتظر هستیم تا بینیم چه تعداد از این زندانیان مشمول عفو مقام معظم رهبری می شوند.

  4 بهمن 1400
بخش : استان گلستان / قضاییه
کد خبر: 72056
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز