مدیرکل کمیته امداد گلستان:
دو هزار و ۳۵۰ خانوار مددجو به خودکفایی رسیده اند

 مدیرکل کمیته امداد امام خمینی گلستان گفت: تاکنون دو هزار و ۳۵۰ خانوار مددجو به خودکفایی و درآمد حداقلی رسیده ولی ما آنها را رها نمی‌کنیم و از آنها حمایت خواهیم کرد.

به گزارش صیدنیوز، عیسی بابایی  اظهار کرد: ۹۰۰ فرصت شغلی ایجاد شده، توسط کارفرمایان بوده که برای آنها بسته‌های تشویقی در نظر گرفته می شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت: تاکنون پنج هزار و ۱۲۷ مددجو هم در سال جاری برای ایجاد فرصت شغلی آموزش دیده اند.

وی بیان کرد: یکی از سیاست های کمیته امداد بکارگیری نیروهای دارای کسب و کار یا صاحب حرفه است که ۷۰ راهبر شغلی در حوزه‌های مختلف زنبورداری، فرش، صنایع دستی، دامداری و گیاهان دارویی در استان شناسایی شده و دو هزار و ۳۰۰ مددجو را به آنها ارتباط دادیم.

بابایی افزود: در سال ۱۴۰۰ تاکنون هفت هزار و ۶۰۰ فرصت شغلی با اعتبار ۲۴۰ میلیارد تومان توسط کمیته امداد در گلستان ایجاد شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان از تحقق ۹۶.۵ درصدی سهم اشتغال استان خبرداد و گفت: در یک ماه پیش رو تلاش می‌کنیم بقیه اعتبارات هم جذب شده و سهم اشتغال استان به طور کامل محقق شود.

  9 اسفند 1400
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز