مدیر مجتمع دخانیات گلستان:
مساعده های حمایتی مصوب شده برای توتونکاران انجام شده است

مدیر مجتمع دخانیات گلستان گفت: حمایتها ومساعده های پرداختی مصوب بر اساس رفع نیازهای آماده سازی و کشت کشاورزان توتونکار انجام  شده است .

به گزارش صیدنیوز، مهران یونسی در دیدار با محمد تقی قزل سفلو فرماندار شهرستان مینودشت، ، پیرامون وضعیت فعلی توتون منطقه مینودشت ، اظهار کرد: در سیاست‌های جدید شرکت دخانیات ایران حمایت از کشت و کشاورزی و طبقه زحمتکش توتونکار به موضوع مهمی تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه توتون باسما برای شرکت دخانیات ایران  مهم به شمار می‌رود، تاکید کرد: نگاه دکتر محمد شیخان به عنوان مقام عالی شرکت دخانیات ایران با تغییر قیمت گذاری عادلانه و پرداخت به موقع مطالبات در جهت رضایت مندی طبقه شریف کشاورز انجام می‌شود.
گفتنی است قزلسفلو نیز با ابراز تشکر از توجه شرکت دخانیات به حوزه توتون کاری مینودشت و مناطق شرقی گلستان خواستار استمرار توجه ویژه به قیمت‌گذاری عادلانه، حمایت از کشاورزان توتونکار و پرداخت به موقع مطالبات شد.
شایان ذکر است در این دیدار علاوه بر مدیریت، مدیر کشاورزی اداره حراست و برخی از مسئولان فرمانداری شهرستان مینودشت نیزحضور داشتند.

  9 اردیبهشت 1401
بخش : استان گلستان / اقتصاد ایران
کد خبر: 72295
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز