مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان خبر داد:
افزایش ۵ برابری جریمه جرایم اقتصادی در گلستان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان گفت: اختیارات سازمان تعزیرات حکومتی برای مجازات متخلفین بیشتر شده و جریمه‌ها افزایشی پنج برابری داشته‌اند.

به گزارش صیدنیوز، تقی حسام،  در جلسه شورای اداری گلستان از شدت عمل و افزایش مجازات متخلفین پس از مشاهده تخلف خبر داد و اظهار کرد: با توجه به حساسیت اجرای طرح عادلانه سازی یارانه‌ها، اختیارات سازمان تعزیرات حکومتی برای مجازات متخلفین بیشتر شده و جریمه‌ها افزایشی پنج برابری داشته‌اند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان با بیان اینکه صرف نظر از وظایف قانونی همدلی موجود در بازار استان موجب شده تا تعادل در این بازار برقرار شود، اظهار کرد: پس از اجرای این طرح، بخشنامه‌ای به واحدهای صنفی ابلاغ شد که طی آن، چنانچه هر کدام از چهار کالای مذکور به قیمت قدیم در فروشگاه موجود باشد، امکان فروش آن به قیمت جدید وجود دارد.

وی در پایان سخنانش از وجود ۱۵ هزار پرونده تخلف در سال گذشته و سه هزار و ۱۰۰ پرونده تخلف در دو ماه اخیر خبر داد و افزود: سه اکیپ بازرسی به صورت شبانه روزی از بازار استان سرکشی کرده و نظارت ویژه ای بر بازار دارند.

  25 اردیبهشت 1401
بخش : استان گلستان / قضاییه
کد خبر: 72317
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز